Natur Biogreen

Nový produkt

Kvalitný matrac, ktorého základom je materiál Biogreen

Viac detailov

Doručenie do 2 týždňov

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 64 vernostných bodov. Za obsah košíku získate celkom 64 vernostných bodov , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 12,80 €.


317,40 €

Pridať do obľúbených

Tabuľka dát

Hrúbka 20cm
Nosnosť 150kg
Záruka 5 rokov

Detaily

Kvalitný matrac, ktorého základom je materiál Biogreen (pena na prírodnom základe s použitím ricínového oleja). Matrac má špeciálne prerezávané jadro, čo zabezpečuje dokonalé kopírovanie tela a odvod vlhkosti. Svojím prerezávaním je to antidekubitný matrac (proti preležaninám). Matrac je vyrábaný v dvoch verziách tvrdosti, pričom tvrdosť T3 je výrazne mäkká. Použitím poťahu lyocell (základ je drevná celulóza) je zabezpečená „suchá klíma“ pri spánku, keďže tento poťah výborne absorbuje a odvádza vlhkosť. Matrac je vhodné použiť na predpätý lamelový rošt, ale aj na pevný masívny rošt (vtedy bude pocit pri ležaní tvrdší). Na tento matrac dávame až 5-ročnú záruku na preležanie.

odzipsovateľný poťah LYOCELL prešitý s PES vláknom – gramáž 300 g/m2; v boku všitá 3D textília; komfortná tvarovaná prírodná pena BIOGREEN; FYZIOSYSTÉM – 7 zón rozloženia hmotnosti; doporučený rošt – lamelový, pevný

Výška matraca: 20cm

Nosnosť matraca: T3 do 110kg, T4 do 150kg

Záruka na matrac: na T3 - 3 roky, na T4 - 5 rokov

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Natur Biogreen

Natur Biogreen

Kvalitný matrac, ktorého základom je materiál Biogreen