Thermo Silver

Nový produkt

Matrac so schopnosťou termoregulácie zón

Viac detailov

Doručenie do 2 týždňov

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 130 vernostných bodov. Za obsah košíku získate celkom 130 vernostných bodov , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 26,00 €.


558,10 €

Pridať do obľúbených

Tabuľka dát

Hrúbka 25cm
Nosnosť 140kg
Záruka 5 rokov

Detaily

ThermoSilver je pena so schopnosťou termoregulácie zón, ktoré sú v kontakte s telom, čím sa vytvára ideálna mikroklíma. Tento typ peny je vyrobený s mikrokapsulami nazývanými PCM „Phase Changing Material – Materiál meniaci skupenstvo“. Toto sú inteligentné tepelné akumulátory, ktoré vychádzajú z fyzikálneho fenoménu zmeny skupenstva, pri ktorom dochádza k akumulácii veľkého množstva prebytočného telesného tepla, pričom udržujú svoju vlastnú teplotu na konštantnej úrovni. Toto teplo je následne vyžarované späť v prípade neskoršieho poklesu telesnej teploty. Spiaci človek si tak užíva regenerujúci, zdraviu prospievajúci a osviežujúci spánok.

odzipsovateľný poťah THERMO prešitý s PES vláknom – gramáž 300 g/m2; v boku všitá 3D textília PRESSLESS; vrchná doska: pena THERMOSILVER; stredná doska: značková HR-pena; spodná doska: pena EvoPoreHRC ; FYZIOSYSTÉM – 7 zón rozloženia hmotnosti; doporučený rošt – lamelový, pevný

Výška matraca: 25cm

Nosnosť matraca: 140kg

Záruka na matrac: 5 rokov

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Thermo Silver

Thermo Silver

Matrac so schopnosťou termoregulácie zón